Biznes Usługi

Holowanie Warszawa

Dziś podpowiem Ci co zrobić jeśli potrzebujesz lawety w Warszawie. Można oczywiście wpisać w google holowanie warszawa, ale warto się do tego przygotować, skoro i tak będziemy musieli troszkę na nią poczekać. Zacznijmy od tego, że masz prawo zdecydować, kto będzie holował Twój pojazd.

Możesz skontaktować się z firmą ubezpieczeniową, zanim cokolwiek zrobisz lub podpiszesz, ponieważ może ona zorganizować holowanie Twojego pojazdu. Ważne aby nie podpisywać pustego lub niekompletnego formularza upoważniającego do holowania i uważnie przeczytaj go przed podpisaniem. Masz prawo również zdecydować, dokąd ma być holowany Twój samochód. Formularz upoważnienia do holowania musi zawierać pełny adres miejsca odholowania samochodu oraz opłaty, które zostaną pobrane przez operatora holującego.

Nie spiesz się z decyzją. Jeśli chcesz rozważyć dostępne opcje, odholuj samochód do domu. Czasami operatorzy holujący, którzy wskazali jako miejsce np. plac postojowy mogą robić to świadomie, z uwagi na kosztowne postojowe. Pamiętaj również, że być może będziesz musiał zapłacić dwa razy za holowanie, jeśli Twój samochód będzie wymagał późniejszego holowania do domu.